PROMOCJE Około weekendówka nad Morzem Śródziemnym za 138 zł ? Czemu nie !! Wybierzcie się na przepiękną Sycylię prosto z Katowic.

Około weekendówka nad Morzem Śródziemnym za 138 zł ? Czemu nie !! Wybierzcie się na przepiękną Sycylię prosto z Katowic.


Przepiękna Sycylia czeka, żeby ją odkryć, a teraz możecie to zrobić. Jeśli więc jeszcze nigdy tam nie byłeś lub chcesz wypocząć gdzieś za granicą poza sezonem, ale nie chcesz brać zbyt długiego urlopu to ta promocja jest idealna dla ciebie. Około weekendowy wypad do Katanii za 138 zł.

Przewoźnikiem realizującym to połączenie jest węgierski Wizzair (aby skorzystać z promocji należy mieć wykupione członkostwo Wizz Discount Club), który na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych 55 x 40 x 23 i wadze do 10 kg.

Dokonaj rezerwacji biletów

 

Obejrzyjcie również dostępne oferty noclegowe:

Oferty noclegowe na Sycylii

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI