PROMOCJE Wybierzcie się na mroźną Islandię, około weekendowo i w przyszłym roku ! Tanie loty do Reykjaviku z Gdańska już za 178 zł.

Wybierzcie się na mroźną Islandię, około weekendowo i w przyszłym roku ! Tanie loty do Reykjaviku z Gdańska już za 178 zł.


Skorzystajcie z bardzo fajnej promocji na około weekendowe loty do kraju lodem i ogniem płynącym – mroźnej Islandii. Warto się tam wybrać gdyż Islandia już nie jednego zauroczyła swoimi przepięknymi widokami oraz dużą ilością gejzerów. Lot jest około weekendowy, a podróż odbędziecie dopiero w następnym roku więc cena jest naprawdę świetna 😉

Przewoźnikiem, z którym wybierzemy się do Reykjaviku jest węgierska linia lotnicza Wizzair (aby skorzystać z promocji należy mieć wykupione członkostwo Wizz Discount Club) która na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych 55 x 40 x 23 cm i wadze 10 kg.

Dokonaj rezerwacji biletów

 

Sprawdźcie również oferty noclegowe:

Oferty noclegowe w Reykjaviku

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI