PROMOCJE Kraina ogniem i lodem płynąca w niskiej cenie. Leć bezpośrednio z Gdańska na Islandię za 268 zł.

Kraina ogniem i lodem płynąca w niskiej cenie. Leć bezpośrednio z Gdańska na Islandię za 268 zł.


Niskie ceny na bezpośrednie przeloty z portu lotniczego w Gdańsku do krainy ogniem i lodem płynącej czyli oczywiście tak jak w tytule – Islandii, a dokładniej do portu lotniczego Keflavik. Islandia jest przepiękną krainą, której na pewno nie może zabraknąć na waszej liście miejsc do odwiedzenia. Więc jeśli jeszcze tam nie byliście lub tak was ten kraj urzekł, że chcielibyście tam wrócić to nie warto się zastanawiać tylko rezerwować bilety.

Przewoźnikiem realizującym loty jest węgierski Wizzair (aby skorzystać z atrakcyjnych cen należy mieć wykupione członkostwo Wizz Discount Club) co oznacza że możemy ze sobą zabrać bezpłatnie na pokład samolotu bagaż podręczny o wymiarach 42 x 32 x 25. Bez członkostwa wyniesie nas to mniej więcej sto zł więcej.

Dokonaj rezerwacji biletów

Warto również rozejrzeć się za zakwaterowaniem w Reykjaviku

Dokonaj rezerwacji zakwaterowania

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI