PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Ryanair. Linie lotnicze Ryanair Straaaaaasznie dużo tanich lotów do Rzymu na jesień. Brać, nie czekać!

Straaaaaasznie dużo tanich lotów do Rzymu na jesień. Brać, nie czekać!

rzym hiszpanskie schodyRyanair naprawdę daje radę w tym sezonie. Wciąż można latać za 1 lub 9 zł a niektóre baaaaardzo atrakcyjne kierunki da się upolować za niskie (jak na te kierunki) pieniądze.

Coś dziwnego (ale pozytywnego) dzieje się z lotami do Rzymu. Są tanie a na dodatek wciąż jest ich sporo. Ryanair systematycznie wyprzedaje i dorzuca nowe pule biletów z Polski. tym sposobem, jak czytamy na Fly4free z Warszawy Modlina polecimy w październiku lub listopadzie za 18 zł w dwie strony na wygodny długi weekend a dla południowej Polski atrakcyjnym pewnie będzie fakt, że za 30 zł polecimy w listopadzie na weekend do Rzymu z Krakowa. To znalezisko Krakolotu.

My natomiast znaleźliśmy tanie połączenia do Rzymu Ciampino z Wizzairem. Również tej jesieni. Dużo tanich biletów, ale w jedną stronę z Katowic jest w listopadzie. Dla członków Wizz Xclub nawet za 39 i 19 zł z Katowic-Pyrzowic

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI