PROMOCJE Cypr na ciepło i na zimno. Tydzień w Larnace z Katowic na mikołajki lub tydzień w Pafos na czerwiec od 248 zł.

Cypr na ciepło i na zimno. Tydzień w Larnace z Katowic na mikołajki lub tydzień w Pafos na czerwiec od 248 zł.


Super okazja, żeby wybrać się na Cypr z dwóch dużych miast południowej Polski. Z Katowic dostaniecie się do Larnaki gdzie będziecie mogli spędzić tegoroczne mikołajki lub jeśli wolicie jednak cieplejsze klimaty to możecie w czerwcu tego roku wybrać się na tydzień do Pafos z Krakowa.

Liniami lotniczymi realizującymi te połączenia są kolejno: z Katowic polecimy na pokładach węgierskiego przewoźnika Wizzair (aby skorzystać z promocji należy mieć wykupione członkostwo Wizz Discount Club), który na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach 42 x 32 x 25 cm oraz wadze 10 kg, drugim przewoźnikiem który zabierze nas z Krakowa do Pafos jest irlandzki Ryanair (aby skorzystać z promocji nie trzeba mieć wykupionego żadnego członkostwa), który pozwala zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz jeden przedmiot osobisty np. torba na laptopa o wymiarach 35 x 20 x 20 cm.

Dokonaj rezerwacji biletów do Larnaki

Dokonaj rezerwacji biletów do Pafos

Warto również rozejrzeć się za zakwaterowaniem w Larnace oraz w Pafos

Dokonaj rezerwacji zakwaterowania w Larnace

Dokonaj rezerwacji zakwaterowania w Pafos

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI