PROMOCJE Promocje kolejowe i autobusowe PolskiBus.com ma nowe połączenia! Tym razem Olsztyn i Białystok

PolskiBus.com ma nowe połączenia! Tym razem Olsztyn i Białystok


Autobus PolskiBus.comPolskiBus.com otwiera kolejne, ekspresowe połączenie autokarowe tym razem między Olsztynem a Warszawą. Dodatkowo zwiększy się też liczba połączeń między Warszawą a Wrocławiem i Białymstokiem.


Do Olsztyna będzie można jeździć czerwonym autokarem począwszy od środy 29 sierpnia 2012. Wtedy też zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy do Wrocławia. Natomiast nowy rozkład do Białegostoku obowiązuje już kilka dni, bo od 14 sierpnia 2012.
Odjazdy z Warszawy do Olsztyna (z dworca autobusowego przy stacji Metro Wilanowska – stanowisko nr. 14) będą odbywać się w godzinach: 5:35, 10:35, 14:35, 18:35. Czas trwania podróży to nieco ponad 3 godziny! Podróżni będą mogli wysiąść na jednym z dwóch dworców w Olsztynie (przystanek Uniwersytet Stadion i Hotel Gromada).
Połączenia z Warszawy do Wrocławia (z tego samego dworca autobusowego) będą odbywać się codziennie o godzinach: 9:00, 11:30, 14:00 oraz 16:00. Natomiast do Wrocławia przez Łódź o 7:00, 18:00 i 21:00.
Z Warszawy do Białegostoku będziemy mogli jeździć od poniedziałku do soboty w godzinach: 5:40, 9:45, 13:45, 18:40 (w niedzielę godziny się zmieniają: 12:30, 15:30, 20:30).

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu przewoźnik uruchomił również nowe połączenie na linii Warszawa – Radom.
PolskiBus.com to przewoźnik autokarowy, który rozpoczął swoją działalność na rynku w czerwcu 2011 roku. Autokary tego  przewoźnika charakteryzują się wysokim standardem (klimatyzacja, toaleta, bezpłatny internet), firmę wyróżniają również niskie ceny, które rozpoczynają się od 1 zł (plus złotówka opłaty rezerwacyjnej). Rezerwacji można dokonywać na stronie PolskiBus.com.

Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI