Blog Lotnictwo nowe loty w polsce Wschód Polski się doczekał. Po Wizzairze teraz Ryanair poleci z Lublina. Zobacz gdzie i za ile

Wschód Polski się doczekał. Po Wizzairze teraz Ryanair poleci z Lublina. Zobacz gdzie i za ile

lotnisko lublin terminal
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na konferencji prasowej ujawniono kolejnego przewoźnika, który będzie obsługiwał lubelskie lotnisko „Lublin Airport”. Oczywiście jest to Ryanair. Od 17 grudnia będziemy mogli polecieć z Lublina do Dublina i Londynu (Stansted).

Pierwsze bilety już dziś dostępne w systemie rezerwacyjnym kosztowały 59zł do Londynu i 112zł do Dublina. To niedużo, ale na pewno rozejdą się w mgnieniu oka. Na Stansted Ryanair będzie latał od 17 grudnia 3 razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki. Do Dublina od 19 grudnia dwa razy w tygodniu: we wtorki i soboty.

Wiedzieli stratedzy Ryanaira, kiedy „odpalić” to połączenie. Zrobili to tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Nie jest tajemnicą, że mieszkańcy Wschodniej Polski to największa grupa pośród emigrantów zarobkowych na Wyspach Brytyjskich. Wcześniej Z Lublina zaczął latać Wizzair. Do Luton i do Oslo.

Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI