PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Wizzair Na Walentynki tanimi liniami? Najniższe ceny na Paryż i Budapeszt

Na Walentynki tanimi liniami? Najniższe ceny na Paryż i Budapeszt

Nie macie jeszcze planów na Walentynki? Może macie ochotę na romantyczną wycieczkę do Paryża albo do Budapesztu? Jeśli tak, to mamy dla Was ciekawe propozycje, przeczytajcie – może skorzystacie! Pamiętajcie jednak, że podane ceny dotyczą płatności kartą Citybank Wizz Air i uczestnictwa w Wizz Discount Club.

Z Warszawy Modlina możemy polecieć (i wrócić) na Walentynki do Budapesztu za 26 zł. Wylot środa 13 lutego 17:50 ( Wizz Prepaid Debit). Powrót w niedzielę 17 lutego o godzinie 16:05 (Wizz Prepaid Debit).

>> ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak dojechać z lotniska Liszt Ferenc do Budapesztu

Budapeszt Walentynki

>> SPRAWDŹ: Najlepsze noclegi w Budapeszcie. TERAZ TANIEJ nawet o 80 procent

Natomiast z Wrocławia polecimy do Paryża  Beauvais 14 lutego o godzinie 11:45 (Wizz Prepaid Debit), a wrócimy do Wrocławia w niedzielę 17 lutego o 14:10 (Wizz Prepaid Debit) za 66 zł.

>> ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak dojechać z lotniska Beauvais do Paryża

>> SPRAWDŹ: Najlepsze noclegi w Paryżu. TERAZ TANIEJ nawet o 80 procent

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI