Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Lotnicze okazje tygodnia #8 Maroko za 300zł, Hawaje albo Turcja last minute!

Lotnicze okazje tygodnia #8 Maroko za 300zł, Hawaje albo Turcja last minute!

Autor: Ania Nowak | poniedziałek, 10.09.12 | 0 komentarzy


Witaj szkoło! E tam! Jeszcze miesiąc wakacji dla studentów – idealny czas na podróż. Wielu z Was pewnie tyrało, by zarobić na ciekawy wyjazd wrześniowy za kilkaset zł. Dziś kolejny odcinek LOT-u czyli Lotniczych Okazji Tygodnia. podczas nieobecność Marcina przygotowuję go Ania.

>>BĄDŹ Z NAMI NA FACEBOOKU. Nie przegap promocji i pomysłów na wakacje!


Blog Silesiaair.pl proponuje ciekawy wypad ze Śląska na wschód –  Wilno z przesiadką w Warszawie za śmieszną kwotę 34 zł!

Ekipa wroclot.pl zaskakuje nas Marokiem za ponad 300zł z Wrocławia, ale z nockami. Przy tej cenie można jednak się poświęcić włóczęgą lub coufchsurfingiem.  Natomiast jeszcze bardziej atrakcyjnie prezentuje się Malta bezpośrednio za 231zł. Październik na Malcie jest świetny. Z resztą Wy chyba też tak uważacie, bo mamy w tym tygodniu setki wejść na materiał o pogodzie na Malcie. Na dokładkę jeszcze Wenecja w dwie strony za 69zł . Wrocław naprawdę wciąż ma dobre ceny, mimo tego, że ostatnio uwagę wszystkich przyciągał Modlin.

Po szaleństwie związanym z wyprzedażą biletów w Quatar Airlines na wschód, Fly4free informują o okazjach na zachód, czyli teren drugiej naszej półkuli – Hawaje za 2747 zł albo Portoryko za 2174 zł. Dodatkowo polecamy zwrócić uwagę na to jak przytomnie zachowuje się Eurolot. Póki co… Proponuje nowe połączenia do Europy – głównie dla narciarzy, choć nie tylko (Innsbruck, Verona, Poprad). Pełen wykaz we wpisie na fly4free.pl

Tym razem z mlecznepodroze.pl wybraliśmy tekst dotyczący sezonu letniego 2013 przewoźnika EasyJet. Możemy tam znaleźć między innymi Maderę nawet za trochę ponad 260 zł w dwie strony (z Londynu Gatwick).Na  uwagę zasługuje również informacja o okazyjnych lotach do Lizbony – z Berlina 422 zł a bezpośrednio z Warszawy za 825 zł (to już trochę drogo!). Bilety oferuje przewoźnik TAP Portugal.

Latamyzgdanska.pl do… Turcji za śmiesznie niskie pieniądze. Gorący last pomiędzy 11 a 18 września za 417 zł do Izmiru w dwie strony natomiast w drugą stronę za złotówkę znajdziemy bilety np. do Oslo albo Eindhoven

Z serwisu loter.pl wyróżnimy doniesienie o możliwość dotarcia do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Warszawy (z dwiema przesiadkami – Rzym oraz Bejrut). Do Abu Dhabi (Abu Zabi) dolecimy z Warszawy za mniej niż 1000 zł! Wszystko to z liniami Alitalia i Etihad Airways. Dodatkowo na uwagę zasługuje informacja o opcji biletów z Warszawy do Los Angeles za mniej niż 2 tysiaki. Zobaczcie więcej na stronie lotera. Tutaj znajdziemy również informację o nowych połączeniach Wizz Air. Od grudnia będziemy mogli latać z Budapesztu do Kijowa (już od 76zł w obie strony) i do Tel Awiwu (ceny biletów od 187 zł w obie strony).

Dawno nie zaglądaliśmy na tanie-loty.com.pl a tam bardzo fajny rodzynek lotniczy. Więc jeśli macie ochotę to skorzystajcie z okazji do Neapolu na koniec zimy za ciut powyżej 200zł wciąż też można korzystać z romantycznego taniego wypadu do Prowansji.

Nie wiemy jeszcze czy aktualne, ale wciąż można polecieć do Meksyku za mniej niż 2000zł w dwie strony z Anglii. To znajdziecie u Wakacyjnych Piratów.

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach