Blog Lotnictwo nowe loty w polsce Szalona środa z Ryanair cz.3 – Teraz nowe loty z Wrocławia. Znów śródziemnomorski kierunek!

Szalona środa z Ryanair cz.3 – Teraz nowe loty z Wrocławia. Znów śródziemnomorski kierunek!


Ale się porobiło. Jeden dzień i trzy wpisy u nas typolo lotnicze. A przecież nie jestesmy blogiem o tanich lotach. Żeby uzupełnić kolekcję nowych lotów Ryanair, trzeba wspomnieć o konferencji prasowej we Wrocławiu i tamtejszych rewelacjach!

Po czterech nowych połączeniach lotniczych z Krakowa (Dortmund, Goteborg, Manchester i Kos) i pięciu nowych trasach z Modlina (Bari, na Majorkę, do Marsylii, Pizy i Trapani) przyszedł czas na wymienienie nowych połączeń lotniczych z Wrocławia. Wrocław otrzymał nową trasę – śródziemnomorską, do Zadaru.

Wbrew oczekiwaniom internautów i plotkom (O oczekiwaniach pisaliśmy po sondzie na latamyzwroclawia.pl) nie uruchomiono połączenia Wrocławia z Hiszpanią, Portugalią czy Maroko. Jednak za daleko. Ponadto, jak czytamy na mlecznepodroze.pl zwiększy się też liczba lotów do East Midlands, Glasgow Prestwick i Londynu Stansted. Dzięki temu, że we Wrocławiu będzie nocował drugi samolot Ryanair.

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI