Blog Branża turystyczna Neckermann tworzy nową markę hotelową Smartline. Możliwość rezerwacji już od przyszłych wakacji

Neckermann tworzy nową markę hotelową Smartline. Możliwość rezerwacji już od przyszłych wakacji

Biuro podróży Neckermann tworzy nową markę hotelową „Smartline” (hotele od 3 do 5 gwiazdek). Polski oddział biura oferuje obecnie około dwudziestu tego typu obiektów (między innymi w Turcji, czy Bułgarii).  Nie ma jednak planów, by hotele Smartline miały się pojawić w Polsce.

Hotele wyróżniać się mają: po pierwsze dobrą ceną w stosunku do wysokiej jakości świadczonych tam usług, a po drugie ciekawym bardzo kolorowym designem. Hotele będzie można rezerwować już na przyszłe wakacje. Twórcą marki jest koncern Thomas Cook, który korzysta z możliwości franczyzy.

Na portalu dziennik.turystyczny.pl przeczytać możemy słowa dyrektora produktu Neckermann Polska„Kolorowe wakacje za nieduże pieniądze” to hasło marki „smartline”, która jest naszą odpowiedzią na aktualne trendy turystyczne. Wybierając ofertę klienci kierują się przede wszystkim jakością produktów i ich relacją do ceny. Hotele smartline już zdobywają fanów na innych rynkach i jesteśmy przekonani, że spodobają się także polskim klientom. 

Poczekamy, zobaczymy…

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI