
Jeśli nie jesteście zwolennikami spędzania Świąt Bożego Narodzenia w tradycyjny sposób, to mamy dla Was ciekawą propozycję. Chodzi o Kenię – siedem dni w Mombasie!
Wylot czarterem z Warszawy 22 grudnia 2012 o 8:55 do Hurghady, tam przesiadka do Mombasy. Na miejscu jesteśmy około godziny 21:05. Powrót – 29 grudnia 2012 o 21:55, również przez Hurghadę, w Warszawie jesteśmy o 6:00 rano następnego dnia. A więc, Święta w Kenii, a Sylwester już w Polsce!
>> SPRAWDŹ: Najlepsze noclegi w Mombasie. TERAZ TANIEJ nawet o 80 procent!
Rezerwacji dokonujemy na stronie biura podróży Tui





![Tylko dzisiaj promocja Wizzair dla członków klubu. Loty tańsze nawet o 90 zł [nieaktl.]](https://gdziewyjechac.pl/wp-content/uploads/2012/11/wizz-promocja-225x146.png)
Hej! Mamy nadzieję, że podoba Ci się na naszym blogu. Dołącz do ponad 20o tys. śledzących nas osób. Ale w najlepszej, najwygodniejszej formie. Do naszego newslettera. Otrzymasz na powitanie ponad 80 stron ebooka o podróżowaniu do Azji Pd.-Wsch. Wysyłamy mail maksymalnie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, inspiracje podróżnicze *