PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Okazje tygodnia #20 – Burkina Faso za 1300 zł, Ibiza za 146 zł, Karyntia za 195 zł

Okazje tygodnia #20 – Burkina Faso za 1300 zł, Ibiza za 146 zł, Karyntia za 195 zł


Tydzień zakończył się szokiem. Alitalia nie uczy się na błędach? Lekką ręką pozwoliła ujrzeć światło dziennie ofercie lotów do Chin za 400zł czy Japonii za 273zł. To nie jest żart, nie wygląda na błąd. Czy to tzw. „efekt synergii”? (termin ekonomiczny). Może więcej na tym zarobi włoski przewoźnik niż na biletach za 2000 zł. Może…

Na początek Mlecznepodroze.pl i nawiązanie do powyższej promocji. Marcin wymyślił tradycyjnie coś innego i znalazł połączenie, dzięki któremu odwiedzimy i Chiny i Japonię za… 294 zł w dwie strony. Przypominamy, że chodzi loty raczej styczeń – luty  i oczywiście z Wenecji z powrotem do Pragi. Drugim wpisem z MP, który wyróżnimy będzie Guam, wyspa na środku Pacyfiku za średnio-niską cenę 3495 zł. Ale na majówkę!

„Prezes” to popularne przezwisko gwiazdy Górnika Zabrze – Prejuce Nakoulmy. Jest reprezentantem Burkina Faso. Jeśli chcecie odwiedzić ojczyznę popularnego piłkarza (albo zupełnie innych powodów 🙂 ) to dzięki loter.pl mamy fajną propozycję lotów za 1300zł w dwie strony w pakiecie ze Stambułem. Numer dwa z lotera to loty do USA (np. Chicago) z Polski za około 1800zł również na wakacje! Nietypowym przewoźnikiem, bo Swiss 🙂

Blog tanie-loty.com.pl ostatnio stawia na loty za… śmieszne pieniądze. Polecamy opcję z Budapesztem za 8 zł albo Liverpool również za 8 zł. Liverpool! Czujecie!?

Wrocław rozpacza po tym jak Ryanair nie uruchomił wymarzonego kierunku do Porto. Ale na latamyzwroclawia.pl przeczytaliśmy o locie do Porto w dwie strony za 155 zł natomiast wroclot.pl wysyła nas do Transylwanii za 32 zł. Polecamy Transylwanię  – to najbardziej niedoceniany tani kierunek ostatnich miesięcy.

Dawno nie było u nas w przeglądzie LatającejBydgoszczy. W końcu Ryanair w tym tygodniu zaproponował trochę tanich lotów z tego miasta. Np. Birmingham za 89 zł czy Szkocja za 59 zł. Przy okazji coś o drugim małym lotnisku – czyli Lublinie, któremu wieszczą, że będzie nierentownie. Zobaczymy. Już właściwie jest i to duża strona na facebooku z tanimi lotami z Lublina. 17 tys. fanów!?

LatamyzGdanska na… Minorkę w styczniu za 146 zł z nocką na lotnisku. Na megalitycznej wyspie jest wtedy przyjemnie rzeźko, ale nie chłodno. Woda… chłodniejsza. Druga propozycja – również przez Barcelonę dotyczy Ibizy za – o proszę, znowu! – 146 zł 🙂 Ponadto również Transylwania (Kluż-Napoka za 56 zł)

Krakolot: Z Krakowa w koncu tanie lotu do Billund. Tanie lotnisko ze świetną siatką położone tuż przy Legolandzie kusi ceną 37 zł. Ale powinno być systematycznie coraz więcej tego typu cen. Noooo ale najważniejsze – podczas „Szalonej Środy w Ryanair” ogłoszono, że Kraków będzie nową bazą linii i uruchomi 5 nowych połączeń, np greckie Kos!

Z kategorii „szoków miesiąca” nagła przeprowadzka Wizzair z Modlina na Okęcie. Czyli raczej „powrót”. Pisze o tym m.in. nasz ulubiony warszawski blog czyli Flymazovia. A tam na przykład: wypad na mecz Polski z Rumunią do Malagi za 267 zł albo narty w Karyntii za 195 zł. Proszę!

Od Silesiaair najlepszy możliwy przewodnik na temat taniego dojazdu na lotnisko w Pyrzowicach (o którym i tak mamy jak najgorsze zdanie, choć mieszkamy w Bytomiu) oraz lot na Kubę za 1916 zł – właśnie z Katowic oraz Alicante w lutym za 197 zł, gdzie powinno być przyjemnie ciepło około 16-18 stopni.

No i może coś od nas? Ania szukała biletów według dwóch kluczy – loty do europejskich miast tanie niż wypad do kina i tanie loty na weekend Walentynkowy od 8 zł!

Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI