Pogoda Urlop wakacje w kwietniu Turcja (okolice Fethiye) – jak pogoda w kwietniu? Temperatury wody i powietrza

Turcja (okolice Fethiye) – jak pogoda w kwietniu? Temperatury wody i powietrza

Na tureckim wybrzeży Morza Śródziemnego i Egejskiego można już bez problemu wygrzewać się na plaży począwszy od maja (jest wtedy średnio 25 stopni). Kwiecień jeszcze może nie sprzyja tego typu przyjemnościom ale pogoda jest na tyle przyjemna, by w spokoju zwiedzać, a także odpoczywać na świeżym powietrzu.

Średnia najwyższych temperatur wynosi w kwietniu 21 stopni, najniższych – 9 stopni (jakieś cieplejsze ubrania też się więc przydadzą). Średnia temperatura wody ma 17 stopni, deszcz może popadać (średnio 8 dni), a słońce świeci przez 9 godzin w ciągu dnia.

ŚR. TEMPERATURA MAKSYMALNA ŚR. TEMPERATURA MINIMALNA ŚR. TEMPERATURA WODY ILOŚĆ DNI DESZCZOWYCH ILOŚĆ GODZIN SŁONECZNYCH W DNIU
21°C 9°C
17°C 8
9h

Byliście w kwietniu w Turcji (Riwiera Turecka lub Egejska)? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami – polecacie ten okres innym?

[sprawdz]» Najlepsze i najtańsze noclegi w Turcji  [/sprawdz]

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI