PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocja w VOLOTEA: Gorąca Lampedusa, Sycylia, Sardynia od 9,99 eur!

Promocja w VOLOTEA: Gorąca Lampedusa, Sycylia, Sardynia od 9,99 eur!

 

Tania linia Volotea, której bazy operacyjne znajdują się m.in w Wenecji i Bordeaux ogłosiła promocję, w której można kupić bilety za 9,99 Euro.

Sprawdziliśmy, jest sporo możliwości kupna biletów w dwie strony i ułożenia lotu w bardzo nietypowe miejsca w kwietniu i maju za 2 x 9,99 eur czyli około 80 zł. To fajnie, bo zazwyczaj w promocjach Volotea okazje za 9 euro były tylko na loty w jedną stronę.

Wśród propozycji na pewno hitem jest Lampedusa, gorąca wyspa, położona praktycznie na wysokości Tunezji. To teren wakacyjnych willi wielu Włochów.

Poniżej przykładowe rezerwacje w dwie strony (w kolejności: Lampedusa, Katania (Sycylia), Lamezia Terme, Cagliari (Sycylia). Wyloty (niestety) z Wenecji co może być łyżeczką dziegciu w tej beczce miodu.

na Lampedusie polecamy fajny camping położony na skalistym brzegu morza – domki, miejsca na namiot lub apartamenty. Ceny w maju od 8 euro za osobę w namiocie. Około 30 euro za bungalow!

Nasz typ – na szybko: Do Wenecji najlepiej dostać się Ryanairem z Wrocławia, Wizzairem z Pragi lub lądując na innych blisko położonych lotniskach (w miarę) – Bergamo, Bolonia. A może Wy macie jakiś inny, sprytny sposób?

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI