Blog Branża turystyczna Złe wieści od Wizzair. Karta Citibank Wizz Air nie będzie już zwalniać z prowizji

Złe wieści od Wizzair. Karta Citibank Wizz Air nie będzie już zwalniać z prowizji

 

Apelowaliśmy: Nie idźcie tą drogą tanie linie! A jednak idą… Najpierw wprowadzili 27 zł opłaty administracyjnej przy płatności za bilety kartami Wizz Rumunia i Wizz Węgry, a teraz dowiadujemy się, że i nas taka opłata nie ominie.

Węgierski przewoźnik Wizzair począwszy od 23 stycznia 2013 roku wprowadza prowizję w wysokości 27 zł (6€) przy płatności za bilety Kartą Citibank Wizz Air.

Pozostałe opłaty rezerwacyjne (dotyczące pozostałych sposobów płatności za bilety) pozostają jak na razie bez zmian (przelew 18 zł, karta Maestro 27 zł, karta Vista 36 zł i karta MasterCard 36 zł).

Oznacza to, że od 23 stycznia 2013 roku jedynym sposobem kupna biletów bez prowizji (czyli tzw. „haraczu”) będzie dokonanie płatności z konta Wizz Account.

Pamiętacie? Jeszcze nie tak dawno pisaliśmy o zmianach w płatnościach Ryanair. Jeśli nie pamiętacie to zapraszamy do przeczytania sobie naszych artykułów na ten temat.

 

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI