PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Powitalna Promocja Emirates: Świetne ceny z Warszawy (Dubaj od 1160 zł, Tokio 1510 zł, Malediwy 1416 zł itd)

Powitalna Promocja Emirates: Świetne ceny z Warszawy (Dubaj od 1160 zł, Tokio 1510 zł, Malediwy 1416 zł itd)


Wczoraj obiegła nas informacja o niesamowitej sześciodniowej promocji Emirates na bilety do najpopularniejszych metropolii Azji i na egzotyczne wyspy.

Powitalna Promocja Emitrates trwa. Loty w bardzo dobrych cenach możemy rezerwować jeszcze do 5 lutego 2013 roku (na okres podróży od 6 lutego 2013 do 15 czerwca 2013). W związku z tym mamy dla Was kilka propozycji terminów w tych cenach. Loty rezerwujemy na stronie przewoźnika lub przy pomocy bardzo wygodnej w użyciu wyszukiwarki tripsta.

Terminów w podanym wyżej okresie objętym promocją jest wiele, a poniżej przedstawiamy kilka naszych propozycji:

DUBAJ (terminy lotów w lutym)

dubai z warszawy

 OSAKA (terminy lotów w marcu)

osaka
TOKIO (terminy lotów w maju)

tokio

 SZANGHAJ (terminy lotów w marcu)

szanghaj
SESZELE (terminy lotów w marcu)

seszele
MALEDIWY (terminy lotów w kwietniu)

malediwy

 KOLOMBO (terminy lotów w maju)

kolombo
DŻAKARTA 
(terminy lotów w czerwcu)

dżakarta

PEKIN (terminy lotów w marcu)

pekin

SINGAPUR (terminy lotów w lutym)

singapur

HONGKONG (terminy lotów w marcu)

hongkong z warszawy

Promocja ma być doskonałym sposobem zainaugurowania połączenia lotniczego między Warszawą a Dubajem. Pierwszy lot na tej trasie odbędzie się 6 lutego 2013 roku. Połączenie obsługiwane będzie przez szerokokadłubowe Airbusy A330-200 z 237 miejscami w konfiguracji trzyklasowej

UWAGA! Warunkiem skorzystania z promocji jest wykupienie biletu niezwłocznie po założeniu rezerwacji. Nie istnieje możliwość zwrotu lub zmiany biletu zakupionego w ramach sprzedaży specjalnej. Promocyjnych taryf nie można łączyć ze zniżkami dla dzieci i niemowląt.

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI