PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Wizzair Finlandia, Szwecja za 8 zł!!! Gdańsk stolicą tanich lotów

Finlandia, Szwecja za 8 zł!!! Gdańsk stolicą tanich lotów


A teraz coś dla wędrownych motyli z północy! Co się dzieje… wracają „LOTY ZA CZTERY ZŁOTY”. Najlepsze ceny obecnie oferuje Gdańsk i Wizzair.

W systemie rezerwacyjnym różowego przewoźnika znajdziecie dużo lotów od 8 złotych w dwie strony (przy płatności z Konta Wizz i przy członkostwie w Wizz Xclusive Club). Przy płatności przelewem wyjdzie to 44 zł. Też dobrze. Tradycyjnie szukaliśmy lotów tylko na weekend. I udało się!

lotyzloty

>> POLECAMY: Sztokholm w 24 godziny.  Nasz poradnik jak zwiedzać, by nie zamarznąć

Jeśli niekoniecznie musicie lecieć na weekend, albo rozważacie jeszcze inne miasta (Goteborg, Oslo) zobaczcie wpis na blogu latamyzgdanska.pl – tam jeszcze więcej możliwości i terminów.

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI