PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Wyprawa na koniec świata. Kamczatka z Polski za 2067 zł

Wyprawa na koniec świata. Kamczatka z Polski za 2067 zł


To może być Twoja wyprawa życia. A cena może jeszcze spaść o kilkaset złotych. Wszystko zależy od kilku okoliczności…

kamczatkafoto

Promocja lotów po Rosji liniami lotniczymi „Rassija”.  Dzięki temu dolecimy do Pietropawłowska Kamczackiego, stolicy tego niesamowitego regionu, położonej tuż „pod” kilkoma gigantycznymi wulkanami za niesamowite 1100 zł w dwie strony. Teraz kwestia dolotów z Polski. W tym czasie najatrakcyjniejszy wydaje się LOT. Przylot z Warszawy na lotnisko Szeremietievo wydaje się bardzo wygodny. Będzie czas na szybką przesiadkę. W drodze powrotnej wymagany jest (aczkolwiek tylko jeden) nocleg w Moskwie.

Bilety w najniższych cenach możemy zarezerwować przez tripsta.pl

Termin dogodny – początek kalendarzowej wiosny. Pamiętać trzeba jednak, że Kamczatka, niczym Alaska wyróżnia się surowym klimatem, okres wegetacyjny jest tam krótki. Prawdziwa wiosna na pewno nie przychodzi w Marcu. To raczej okres końca zimy.

Lot może być jeszcze tańszy, jeśli do tego czasu pojawi się jakaś dobra cena do Moskwy w ramach „Szalonej Środy”. Tańsze bilety można też upolować obserwując Air Baltic przez Rygę lub loty z Kaliningradu do Moskwy.

Przykładowe terminy poniżej:

kamczatka

A tak wygląda Kamczatka. Niesamowite!

Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Paulina Owsiak says:

    Czy myślicie, że na podobne ceny (2000 zł lub mniej) z Polski na Kamczatkę będzie można załapać się też bliżej wakacji?

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI