PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Wyprawa z Cejlonem i Tajlandią. Podróżniccy + Skokwbok za jednym razem?

Wyprawa z Cejlonem i Tajlandią. Podróżniccy + Skokwbok za jednym razem?

srilankatajlandia

Hiszpański blog Guia Low Cost specjalizuje się z promocjach w wylotach z Hiszpanii i okazjami w wyszukiwarce edreams. Tym razem bardzo fajna promocja śladami powrotnej trasy Marci Polo – Lecimy z Barcelony przez Jordanię do Tajlandii, stamtąd nad Zatoką Bengalską na Sri Lankę i wracamy do Frankfurtu. Całość liniami Royal Jordanian oraz Sri Lankan. W ten sposób możecie połączyć dwa niesamowite miejsca w niespotykanej (jak na taki miks) cenie 2392 zł. Do Barcelony dolecimy z wielu miast w Polsce tanimi liniami za 100-200zł, z Franfurtu Hahn (przejazd) nawet za 50-100 zł.

Za lot Europa – Tajlandia i Sri Lanka – Europa kupujemy na stronie linii Royal Jordanian. Przelot nad Zatoką Bengalską w brakującej kwocie kupujemy na tripsta.pl

O co chodzi w tytule? A oto, że przypadkiem znaleźliśmy promocję, która dotyczy naszych dwóch ulubionych blogów ostatnimi dniami – Podróżniccy piszą bardzo dużo o Sri Lance a Skokwbok nadaje z Bangkoku w Tajlandii.

*Uwaga istnieje opcja tańsza, bilety zamkną się nie w 2392 zł lecz nawet w 2150 zł, jeśli zamiast Bangkoku zdecydujecie się na lot z Kuala Lumpur do Kolombo.

jordania


Pokaż Sri Lanka Tajlandia na większej mapie

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI