PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Dzieje się historia! Peru za nawet 505 zł

Dzieje się historia! Peru za nawet 505 zł

Cuzco niebieskie miasto peru
Cuzco

Jak piszą mlecznepodroze.pl za „Wakacyjnymi Piratami” padł historyczny rekord w lotach do Peru. Dzięki promocji TAM Airlines (pisaliśmy już o niej kilka razy, myśląc, że np. 1300 to już rekord) polecimy tam z Europy za 629 zł.

Jak dopowiada wroclot śmiemy przypuszczać, że w tym locie można skorzystać z kuponu zniżkowego od włoskiego Groupona. Płacimy 29 euro za kupon o wartości 80 euro czyli oszczędzamy 51 euro (215 zł). Do tego jednak doliczamy opłatę administracyjną za kartę w edreams.it w wysokości 22 Euro. Ostateczna cena za Limę z Europy może wynieść więc około 505 zł + prowizja serwisu. Trzeba sprawdzić jaka wyjdzie i przeliczyć czy opłaci się bardziej na nim, czy np na tripsta lub na stronie TAM. Tak czy siak – cena i tak wyjdzie w okolicach weekendu w Ciechocinku.

Dostępne terminy – głównie majowe, ewentualnie majowe z powrotem w czerwcu

tamlima

Minusy? Niestety TYLKO TYDZIEŃ. Ale za taką cenę :> ?

 

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI