Blog Lotnictwo Wizzair bez opłaty rezerwacyjnej ale za to z opłatą manipulacyjną 60 zł za lot

Wizzair bez opłaty rezerwacyjnej ale za to z opłatą manipulacyjną 60 zł za lot

nowa strona wizzair

Znów nowe wieści od Wizzair. I znów… dobre! Wraca szansa latania za 4 zł dla wszystkich.

Od 12 kwietnia 2o13 roku najprawdopodobniej zlikwidowana zostanie opłata administracyjna pobierana przy rezerwacji biletów.

Taką informację dostał dziś każdy posiadacz Konta Wizz. Przypomnijmy, że do tej pory tylko posiadacze takiego konta mogli kupować bilety bez dodatkowych opłat.

Przykładowo: Lot w dwie strony z bagażem podręcznym wiązał się z dodatkową opłatą +72 zł przy płatności kartą oraz +36zł przy płatności przelewem. Sam lot mógł na przykład kosztować 2×4 zł czyli 8 zł. Teraz jest szansa, że rzeczywiście taki lot będzie kosztował wspomniane 8 zł dla dużo większej grupy ludzi.

Myślice zatem, że bilety będą tańsze, czy raczej ich ceny poszybują w górę?

AKTUALIZACJA

No cóż jednak chyba te wieści wcale takie dobre nie były…

Dziś czyli 12 kwietnia 2013 wszystko stało się jasne! Każdy klient Wizzair kupujący bilet  obciążony zostanie inną opłatą – manipulacyjną, która wynosi 30 zł (za każdy odcinek lotu za jednego pasażera – w sumie więc lot będzie droższy o 60 zł). Opłata ta wliczona jest do ostatecznej ceny biletu – widać to poniżej

opłata manipulacyjna

tagi:
Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI