PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Sylwester marzeń? Tanie loty do Indii w grudniu od 1320 zł!

Sylwester marzeń? Tanie loty do Indii w grudniu od 1320 zł!

new delhi zdjęcieTrwa promocja lotów liniami Saudia Airlines do Delhi. Przy wylocie z Mediolanu (z przesiadką w Rijadzie) zapłacimy za bilety w dwie strony świetne 1320 zł. Przy tanich dolotach do Mediolanu z Polski zmieścimy się więc być może w 1400zł a już na pewno w 1500 zł.

Oferta jest o tyle ciekawa, że istnieje mnóstwo możliwości złożenia takiego lotu. Również na wylot w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia i powrót w Święto Trzech Króli. Bardzo wygodny do układania wylotu kalendarz przygotował dla nas serwis pelikan.cz – tam też można rezerwować bilety.

tanieindie terminarz

 

Podobną niską cenę bez prowizji oferuje nam jeszcze serwis opodo – tam również można zarezerwować i kupić takie bilety. Kup bilet

opodoindie

Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Tomek says:

    Sprawdzałem daty ze screena i na opodo wychodzi mi „Cena za osobę dorosłą 1 464 PLN”

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI