PROMOCJE Promocje biur podróży Tygodniowe wakacje w Maroko od 644 zł [lot+noclegi]

Tygodniowe wakacje w Maroko od 644 zł [lot+noclegi]


Biuro podróży TUI ostatnio coś nas rozpieszcza. Jak nie greckie wyspy, to wybrzeże Algarve albo Turcja. Dziś natomiast proponuje nam czarter do Agadiru. Lot z Warszawy w czwartek 20 czerwca na tydzień za mniej niż 400 zł! Chyba warto!

agadirfot. Joao Maximo/ flickr.com/CC

Warszawa – Agadir, wylot czwartek 20 czerwca 17:15, powrót czwartek 27 czerwca 21:50. Cena w dwie strony 397 zł. Bilety możemy rezerwować na stronie biura podróży TUI

TANIE NOCLEGI W AGADIRZE:

Tagadirt Hotel *** pokój dwuosobowy dla 1 osoby na 7 dni247 zł

agadir hotel

Hotel Sud Bahia*** pokój dwuosobowy dla 1 osoby na 7 nocy – 280 zł

agadir 2

A jeśli nie macie możliwości polecieć do Maroko już teraz, to możecie skorzystać z „zimowych wakacji” w Agadirze. Tutaj jednak lot odbywa się z Berlina  linią lotniczą easyJet. Można uciec przed zimą!

Berlin – Agadir, wylot wtorek 10 grudnia 7:45, powrót sobota 14 grudnia 22:55. Cena w dwie strony 360 zł (płatność kartą debetową)

easyJet

Do Berlina zapewne bliżej będzie mieszkańcom Szczecina, Wrocławia i całej zachodniej Polski. Natomiast z Warszawy dojechać można bardzo tanio PolskimBusem lub autokarami Simple Ekspress.

[sprawdz]  » Pogoda w Agadirze w grudniu. Temperatury wody i powietrza  [/sprawdz]

 

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI