PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Nowa promocja na Tajlandię. Loty nawet jesienią i zimą!

Nowa promocja na Tajlandię. Loty nawet jesienią i zimą!

tajlandia

Co prawda ostatnio zaszokowaliśmy Was informacją, że można polecieć do Tajlandii za 1777zł, jednak oprócz dobrej ceny było stosunkowo mało terminów. Teraz mamy dla Was propozycję lotów w najlepszym – jeśli chodzi o warunki klimatyczne – okresie na Tajlandię – listopad/grudzień. Za 1929 zł.

[sprawdz] Oferta sprzed kilku dni Tajlandia z Polski (3 miasta) od 1777 zł. Zobacz listę [/sprawdz]

Wylot z Budapesztu, gdzie dojedziemy tanio autobusami orangeways z Krakowa, polskimbusem z przesiadką na pociąg w Bratysławie albo lotami Wizzair/Ryanair z Warszawy

Rezerwacji dokonujemy przez stronę FLIPO.PL (płatność w złotówkach!!!) Do wyboru mamy bardzo dużo terminów. Na tydzień, na dwa tygodnie a nawet na trzy.

>> Przykładowe terminy (listopad/grudzień)

3-18 listopada
17-28 listopada
14 listopada – 5 grudnia
1 grudnia – 19 grudnia
10 grudnia – 25 grudnia

>> Sprawdź kalendarz wszystkich wylotów i przylotów

tajlandia

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI