PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Ryanair. Linie lotnicze Ryanair Eurotrip w lipcu za 397zł. Rzym, Apulia i Wenecja trzema liniami!

Eurotrip w lipcu za 397zł. Rzym, Apulia i Wenecja trzema liniami!

eurotripitalia

Naładowani górską energią zdecydowaliśmy się na złożenie Wam kolejnego eurotripu. Choć ten właściwie należy nazwać italiatripem. Największe zalety – odbywa się w lipcu (super!) i ciekawostka: odbywa się z użyciem… aż trzech różnych linii lotniczych.

Na wspomniany Italiatrip lecimy w lipcu na około tydzień. Wszędzie – zgodnie z naszą tradycją eurotripów – zatrzymujemy się na 2 lub 3 dni, żeby zdążyć zwiedzić miasto. Wylatujemy z Katowic i lecimy do Rzymu. Po dwóch dniach przenosimy się w godzinkę do Bari w Apulii, gdzie mamy czas zwiedzić miasto, tradycyjne wioski Truli lub wyskoczyć do zjawiskowej Matery. Na koniec – bardzo ciekawą linią – hiszpańską Volotea lecimy do Wenecji. I to nie do Treviso tylko do samego miasta, na lotnisko Marco Polo. Po dwóch dniach wracamy do Wrocławia z Treviso Ryanairem. Całość lotów – świetne – zwłaszcza jak na środek sezonu – 397 zł.

Pomocne linki z postami z naszego bloga:

» Zwiedzanie Rzymu w 48h » Co warto zobaczyć w Apulii?

Poniżej sklejone przez nas printscreeny wymienionych rezerwacji

italiatrip


Pokaż Italia trip na większej mapie

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI