PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Ryanair. Linie lotnicze Ryanair Debiut: Bardzo wygodnie z Polski na Korsykę za 409 zł

Debiut: Bardzo wygodnie z Polski na Korsykę za 409 zł

Korsyka brzegfot. Cremona Daniel / flickr CC

Jak najtaniej doleciec na Korsykę? Będzie o tym osobny wpis niebawem. Najprościej wydaje się szukać promocji Easyjet z Berlina (Czasami poniże 400 pln w dwie strony) No ale to Berlin. Dla bardziej wymagających – szukać tanich lotów do Pizy i dołożyć do tego jakieś promocyjne bilety na prom z Livorno do Bastii.

My proponujemy Wam coś bardzo wygodnego. Loty z Warszawy z krótką, ale raczej wystarczającą przesiadką w Charleroi. Lecimy do Figari – na południe wyspy za 409 zł w dwie strony (z plecakiem podręcznym). W podanej cenie i podobnych jest sporo terminów w październiku. Uwaga! Można polecieć jeszcze taniej – o kilkadziesiąt zł, ale wtedy musimy nocować w Belgii w drodze do Figari.

Erbajoo KorsykaErbalunga – fot. Cremona Daniel / flickr CC

A co ciekawego na południu Korsyki: Cudowne, zachwycające miasto Bonifacio, stylowe Porto Vechcio, piękne górskie Sartene a może krótki rejs promem do St. Teresa na Sardynii?

[sprawdz] » Najniższe ceny noclegów w naszej wyszukiwarce » Ceny samochodów na Korsyce [/sprawdz]

Poniżej screeny z przykładową kombinacją lotów w tej cenie:

bruksela warszawa

 

belgia figari

 

chopin

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI