PROMOCJE Na narty do Grenoble! Loty do francuskich Alp z Gdańska za 78 zł.

Na narty do Grenoble! Loty do francuskich Alp z Gdańska za 78 zł.


Świetna okazja, aby w dobrej cenie wybrać się na narty do Francji z Gdańska. Oferta jest też bardzo atrakcyjna z trwającą w tym momencie promocją na przewóz sprzętu narciarskiego. Terminów jest kilka więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Przewoźnikiem realizującym to połączenie jest oczywiście węgierski Wizzair (aby skorzystać z atrakcyjnych cen należy mieć wykupione członkostwo Wizz Discount Club), który na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm. Jeśli natomiast nie macie wykupionego członkostwa to nie ma się o co martwić ponieważ za bilety zapłacicie tylko kilkadziesiąt złoty drożej.

Ważne: Aby skorzystać z promocji minus 68 zł na przewóz sprzętu narciarskiego należy podczas wybierania lotu w polu Kod WIZZ wpisać ,,GOSKI” i w tym momencie zostanie naliczony rabat w wysokości 68 zł w jedną stronę lub 136 zł jeśli podróżujemy w dwie strony.

Poniżej podajemy dostępne terminy przylotów oraz odlotów:

Wyloty za 39 PLN:
28 stycznia
4, 11, 18, 25 lutego

Powroty za 39 PLN:
4, 11, 18, 25 lutego
4, 11 marca

Dokonaj rezerwacji biletów

Warto również rozejrzeć się za zakwaterowaniem w Grenoble

Dokonaj rezerwacji zakwaterowania

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI