PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Dobra promocja! Z Polski do Etiopii Lufhansą za 1942 zł

Dobra promocja! Z Polski do Etiopii Lufhansą za 1942 zł


Być może widzieliście już taką informację na innych blogach, być może nie. Zazwyczaj nie powtarzamy się po kimś, ale tym razem zrobimy wyjątek, bo loty bezpośrednie z Polski do Etiopii i to takimi liniami, wymagają wyróżnienia.

etiopiafot. Gusjer / flickr.com / CC

Chodzi o loty z przesiadką we Frankfurcie i Chartumie. Całość za 1972 zł! A jak słusznie zauważył serwis taniolataj.com – z wylotem z Katowic wychodzi jeszcze taniej – 1942 zł.
Co najfajniejsze – terminy są bardzo szerokie. Loty w tej cenie znajdziecie zarówno tej jesieni jak i zimą a nawet na wiosnę 2014. A to najlepsze terminy – pora sucha i ciepła w tym kraju.

Gdzie kupujemy bilety? 

Na stronie Lufhansy lub bez prowizji poprzez Tripsta.pl. Jak kto woli

Co trzeba zobaczyć w Etiopii: Kraj jest rajem dla backpackersów. Trzeba koniecznie zobaczyć starożytne miasto Harar, Addis Abebę, wykuwane kościoły w Debre Damo, przepiękne jezioro Tana i rozsiane w okolicy skalne miasta i monastyry koptyjskie.

Przykładowa skrin z rezerwacjami ze strony Lufthansy. Z Katowic:

katowiceetiopiaPrzykładowa skrin z rezerwacjami ze strony Tripsta.pl – z Warszawy:

warszqaetippia

 

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI