PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Etiopia z Warszawy latem za 1978 lub 1835 zł. Tylko jeden termin!

Etiopia z Warszawy latem za 1978 lub 1835 zł. Tylko jeden termin!

etiopia widokfot. wikimedia commmons / CC

Dziwna promocja łączone LOT + EgiptAir, ale bardzo dobra cena jak na loty bezpośrednie w dwie strony do Addis Abeby. Lecimy latem 2014 roku. Jedynym minusem mogą być stosunkowo długie przesiadki w Kairze, biorąc pod uwagę obecną niestabilna sytuację.

Jeśli natomiast uznamy, że za pół roku powinno się uspokoić – to długie przesiadki są nawet dużym plusem. Łącznie mamy dwa dni, aby zwiedzić Kair – bez problemu wystarczy np. na piramidy w Gizie.

Podróż odbywa się pomiędzy 6 a 15 lipca 2014 roku. Bilety kupujemy u pośredników. Np. na Tripsta.pl.

>> Poszukaj na tripsta.pl za 1978 zł

Natomiast można kupić bilety jeszcze taniej. Dzięki promocji -10% za 1835 zł na Bravofly.com – ale tylko w przypadku płatności kartą Visa (debetową).

1978wtiopia

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI