Fakultatywne Wycieczki fakultatywne w Egipcie,Wycieczki fakultatywne Egipt Wycieczki fakultatywne w Egipcie: Rezerwat Sharm el Naga | Opinie | Ceny

Wycieczki fakultatywne w Egipcie: Rezerwat Sharm el Naga | Opinie | Ceny

Rezerwat Sharm el Naga to podwodny park krajobrazowy na terenie raf koralowych Morza Czerwonego, oddalony od Hurghady o około 40 km. Jak na park krajobrazowy przystało, zachowany jest w doskonałym stanie przez co zachwyca swoim pięknem każdego, kto zanurzy się pod wodę i zobaczy różnorodne formy koralowców oraz wiele gatunków zamieszkujących tam ryb i innych form podwodnego życia.

By podziwiać podwodny świat wcale nie trzeba być wytrawnym nurkiem, wystarczy tylko sprzęt ABC (maska, rurka, płetwy), tutaj bowiem już na głębokości 1 metra w niewielkiej odległości od plaży zobaczyć można ten podwodny kolorowy świat.

JAK WYGLĄDAJĄ WYCIECZKI FAKULTATYWNE DO REZERWATU SHARM EL NAGA?

Przykładowy ramowy program wycieczki:

1. Wyjazd z hotelu około godziny 8.00-9.00 busami do miejscowości Sharm el Naga
2. Na miejscu w Sharm el Naga turyści odbierają sprzęt ABC (maska, rurka, płetwy) przeznaczony do nurkowania powierzchniowego (w cenie wycieczki)
3.  Nurkowanie, podziwianie podwodnego świata, możliwość odpoczynku na plaży lub zabawy z dziećmi na znajdującym się tam placu zabaw.
4. W zależności od organizatora wycieczki przewidziany jest obiad na miejscu- w Sharm el Naga lub w drodze powrotnej do Hurghady.
5. Powrót do hotelu w Hurghadzie około godziny 16.30-17.00

RODZAJ WYCIECZKI: PRZYRODA, ODPOCZYNEK
CO ZABRAĆ ZE SOBĄ:
UBRANIA KĄPIELOWE I RĘCZNIKI, NAKRYCIA GŁOWY, OKULARY PRZECIWSŁONECZNE
CENY:
około 40 $ (dzieci do lat 12 płacą połowę ceny)

A WAM, JAK PODOBAŁO SIĘ NA WYCIECZCE DO REZERWATU SHARM EL NAGA? CZY WARTO SIĘ NA NIĄ WYBRAĆ?

 

Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI