PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Ameryka Środkowa i Południowa w świetnych cenach od American Airlines

Ameryka Środkowa i Południowa w świetnych cenach od American Airlines

W końcu bardzo dobre ceny na loty w te tropikalne i bezwizowe krainy! W promocji American Airlines polecimy do m.in Hondurasu, Panamy, Kolumbii i Peru. Szkoda, że promocja w TAM Airlines i loty do Peru poniżej 1000 zł to raczej epizod, który już nie wróci.

kostaryka wulkan dżunglafot. wikimedia commons / CC

Do Barcelony przy dobrych wiatrach dolecimy za 150-200 zł tanimi liniami. Zwłaszcza teraz, gdy na połączeniu Polska – Barcelona jest ogromna konkurencja – latać będzie aż 5 przewoźników!

Nawet biorąc pod uwagę, że lot odbywa się przez Stany to rekordowo niska oferta na ten kierunek. Wielkim walorem tej promocji, jest fakt, że możliwości lotów i kombinacji jest multum. Jak informują mlecznepodroze.pl możliwe loty z promocji to: Honduras 1379 PLN, Kostaryka 1458 PLN, Gwatemala 1480 PLN, Salwador 1495 PLN, Belize 1501 PLN, Panama 1511 PLN, Nikaragua 1535 PLN, a do tego: kombinacja Gwatemala+Honduras 1379 PLN, Honduras+Kostaryka 1407 PLN, a Panama+Kostaryka 1411 PLN!

Rezerwacji dokonujemy na empiktravel lub na flipo.pl lub bezpośrednio na stronie przewoźnika.

Przykładowe kalendarze lotów i terminów. Kliknij i zobacz

bcngua bcnlima bcnpan bcnsanjose

Przykładowa rezerwacja lotu do Kostaryki:

bcnkostaryka

 

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI