Uncategorized Oh lala oraz Dream Deals. Ponad 130 kierunków w promocji Air France i KLM

Oh lala oraz Dream Deals. Ponad 130 kierunków w promocji Air France i KLM

Ruszyła wielka zimowa wyprzedaż w Air France i KLM. Przeceniono loty z Warszawy oraz kilku europejskich miast do wielu destynacji na całym świecie! Łącznie 130 kierunków. To zawsze największa promocja roku jeśli chodzi o liczbę kierunków do wybory. Nowością w tym roku są loty z Gdańska. Obok niedawno otwartego połączenia z Krakowa no i Warszawy.

Nie wszystkie kierunki mają ceny, które mogą konkurować np. z LOT czy AirChina. Przeloty można rezerwować od dziś do 26 stycznia 2017, a ceny promocyjne dotyczą lotów od teraz, aż do 10 grudnia 2017.

W podróż udamy się oczywiście wyżej wymienionymi liniami lotniczymi KLM/Air France które na pokład swoich maszyn pozwalają wziąć ze sobą 1 sztukę bagażu rejestrowanego do luku bagażowego o masie 23 kg oraz jedną sztukę bagażu podręcznego wymiarach 55 x 35 x 25 cm i masie 12 kg. W cenie przelotów znajduje się również trzydaniowy posiłek serwowany na pokładzie.

Poniżej podamy kilka wybranych przez nas tras, naszym zdaniem w najfajniejszych cenach i godnych wyróżnienia, natomiast w linkach poniżej będziecie mogli znaleźć resztę tras. Zapraszamy do przeglądu:

Gwadelupa, Lotnisko Pointe-à-Pitre

Zarezerwuj loty do Gwadelupy

Martynika, Fort-de-France

Zarezerwuj loty na Martynikę

Saint Maarten

Zarezerwuj loty do Saint Maarten

Johannesburg, RPA

Zarezerwuj loty do Johannesburga

Szanghaj, Chiny

Zarezerwuj loty do Szanghaju

A ponadto:

 • Warszawa – Szanghaj od 1889 PLN
 • Warszawa  – Bombaj od 1909 PLN
 • Warszawa – Guangzhou od 1919 PLN
 • Warszawa  – Pekin od 1929 PLN
 • Warszawa  – Tokio od 2019 PLN
 • Warszawa  – Ho Chi Minh City od 2239 PLN
 • Warszawa  – Singapur od 2299 PLN
 • Warszawa – Osaka od 2329 PLN
 • Warszawa  – Hanoi od 2509 PLN

Oczywiście w promocji dominują oferty AirFrance, ale pamietajmy, że równolegle na stronie klm.pl trwa promocja Dream Deal, najtańsze oferty przewoznika oznaczone są pomarańczowym trójkącikiem w rogu. Wiele kierunków jest w najniższych od dawna cenach. Np. Kolumbia czy Indonezja. Bogota za mniej niż 2700 zł a Dżakarta za 2200 zł z hakiem!

Resztę destynacji w promocji możecie znaleźć pod tym linkiem na specjalnej stronie „oh lala deals” od AirFrance. Natomiast ceny i kierunki w promocji KLM znadziecie na podstronie na specjalnej stronie „dream deals”.

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Dołącz do naszego newslettera!

  Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI