PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje tanich lotów w Easyjet 3-dniowa wyprzedaż w Easyjet! Loty z Berlina 20% taniej!

3-dniowa wyprzedaż w Easyjet! Loty z Berlina 20% taniej!

wyprzedazeasyjet

Easyjet ogłosił 3-dniową promocję (do 12.11 do północy), w której wzorem Wizzair umożliwia zakup biletów lotniczych 20% taniej. Sprawdziliśmy, czy warto się w to bawić. Dla kilku kierunków – tak!

Po pierwsze promocja dotyczy lotów z Berlina. Chodzi o termin pomiędzy 4 grudnia a 31 marca a najfajniejsze ceny (zbliżone do 200 zł w dwie strony) dotyczą Bazylei, Kopenhagi, Mediolanu Malpensy, Liverpoolu. Troche droższe są loty na południe: do Salonik, Barcelony, na Majorkę czy do Madrytu.
Niestety po sprawdzaniu na niemieckiej wersji strony lotów z Krakowa i porównaniem ich z wersją polską – nie ma różnicy, czyli my „nie załapujemy się” na promocję. ale przecież połowa Polski ma bliżej do Berlina niż Krakowa. Obecnie najtaniej polecieć Easyjet z Krakowa do Bazylei. W granicach 240-270 zł w dwie strony.

Najtańsze atrakcyjne połączenia Easyjet z Berlina:

Madryt:

bermad

Majorka:

bermajorka

Barcelona:

berbarcelona

Saloniki:

bersaloniki

Kopenhaga:

berkopenhaga

Geneva:

bergenv

Lizbona:

berlizoba

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI