PROMOCJE Noclegi w tanich hotelach Szalone Ceny w Accor. Hotele 40% taniej [PRZYKŁADY]

Szalone Ceny w Accor. Hotele 40% taniej [PRZYKŁADY]

accorhotels

Po kilku miesiącach wróciła bardzo lubiana przez nas Błyskawiczna Wyprzedaż Accor. Tym razem pod nazwą „Szalone Ceny” i dotyczy zniżki 40% na wiele hoteli. W tym darmowe śniadanie!

Rok temu skorzystaliśmy z tej promocji, śpiąc w Sztokholmie czy Londynie za 50-60 zł na osobę. Jak jest tym razem?

Zebraliśmy dla Was kilka ciekawych ofert na weekendy (sobota-niedziela). Najlepiej prezentuje się Wielka Brytania (w tym aglomeracja Londynu) oraz Bruksela. Tym razem nie ma tak świetnych cen na stolice skandynawskie.

Uwaga! Aby uzyskać takie ceny najlepiej przy wyszukiwaniu wpisać swój numer członkowski Accor Le Club. Można go uzyskać za darmo – rejestrując się na specjalnej stronie.

Promocja trwa 48 godzin. Do końca 20 listopada 2013. Potem rozpocznie się bardziej „powszechna” część promocji. Na sam koniec pomiędzy 25 a 29 listopada będzie dostępna dla wszystkich – zniżka wtedy jednak tylko 30%.

Przykładowe rezerwacje na weekendy w lutym:

najlepszeoferty accor

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI