PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje tanich lotów w Easyjet A może tak Mykonos na kilka dni? Można, np. z Berlina

A może tak Mykonos na kilka dni? Można, np. z Berlina

fot. Lee Carol / flickr.com / CCfot. Lee Carol / flickr.com / CC

Była już Santorini z Londynu, Santorini z Warszawy i Pragi. Teraz przyszedł czas na kolejną, rzadko pojawiającą się w promocjach wyspę Grecką – Mykonos.

Znalezienie tanich lotów na Kretę, Cypr czy Kos to dla wytrawnych wyszukiwaczy – nie problem. Natomiast takie smaczki jak Santorini, Mykonos czy np. Lesbos albo Chios to już inna bajka. Wykorzystując naprawdę ciekawe ceny na loty liniami Easyjet z Berlina można polecieć na Mykonos za mniej niż 450 zł w dwie strony. To fajna cena. Podobną można czasami uzyskać przy lotach przez Mediolan. Ale z noclegiem we Włoszech.

Lecimy z bagażem podręcznym niedziela – poniedziałek – wtorek, część środy. Do Berlina polujemy na tanie bilety polskibus.com za 1 zł lub również tanie SimpleExpress.

Generalnie warto przyjrzeć się temu, co oferuje Easyjet z Berlina, bo to może być ciekawa obserwacja. Póki co:

Mykonos

Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI