PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje tanich lotów w Easyjet Tanie bezpośrednie loty do Maroko Easyjetem. Nawet za 334 zł

Tanie bezpośrednie loty do Maroko Easyjetem. Nawet za 334 zł

wawoz dades maroko

Easyjet proponuje sporą obniżkę lotów na swój sezon zimowy 2014. A że zima zimie nie równa, proponujemy, abyście skorzystali z tej okazji i z Berlina polecieli sobie bezpośrednio – bez przesiadek do Marrakeszu lub Agadiru. Ceny praktycznie czarterowe – a nawet i mniejsze.

Najlepsze znajdziecie w okresie listopad 2014 – styczeń 2015. Oczywiście wylatujemy z lotniska Schonefeld, ale to chyba nie problem dla tak zapalonych tanich podróżników jak Wy? – Dojedziemy tu obecnie tanio autobusami Simpleexpress z Warszawy czy Poznania oraz autobusami polskibus.com z centralnej i południowej Polski.

Najtańsze znalezione przez nas połączenie udało nam się wypatrzyć na listopad (Marrakesz) za 334 zł. Dodatkowo cenę tą można obniżyć, stosując patent praski (czyli korzystanie z czeskiej strony easyjet – dodanie lotu z pragi, potem lotów z Berlina do Maroko i skasowanie tego z Pragi. Zaoszczędzimy dodatkowe złotówki na przewalutowaniu)

POLECAMY: Ciekawe miejsca w Maroko – wszystkie nasze posty

Przykładowe rezerwacje (Marrakesz, Agadir)

arokomaroko

 

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI