Pogoda urlop wakacje we wrześniu Izrael (Tel Aviv) – jaka pogoda we wrześniu? Temperatury wody i powietrza

Izrael (Tel Aviv) – jaka pogoda we wrześniu? Temperatury wody i powietrza

Lipiec, sierpień i wrzesień to najcieplejsze miesiące w Izraelu (średnia najwyższa temperatura waha się między 31 a 32 stopni). Jeśli więc nie przeszkadzają Wam upały to udajcie się tutaj właśnie w tym okresie. Nie oznacza to jednak, że w innych miesiącac jest tu zimno – wręcz przeciwnie, jest bardzo, bardzo ciepło ale już nie tak upalnie (choć na przykład w październiku jest jeszcze 29 stopni a w listopadzie – 25). My byliśmy na przykład w maju i już bywało strasznie ciepło!

We wrzesniu średnia najwyższych temperatur dochodzi do około 31 stopni, a najniższych – do 20 stopni. Słońce świeci przez 10 godzin w ciągu dnia, a woda jest nagrzana do 27 stopni (to prawie najwyższa temperatura wody w ciągu roku – jeszcze w sierpniu morze ma około 28 stopni ciepła).

Izrael (Tel Aviv) – jaka pogoda we wrześniu? Temperatury wody i powietrza

ŚR. TEMPERATURA MAKSYMALNA ŚR. TEMPERATURA MINIMALNA ŚR. TEMPERATURA WODY ILOŚĆ DNI DESZCZOWYCH ILOŚĆ GODZIN SŁONECZNYCH W DNIU
31°C 20°C
27°C 0 10h

GDZIE SPAĆ? Porównaj najtańsze noclegi w Izraelu | Zarezerwuj hotel w Izraelu

BYLIŚCIE W IZRAELU WE WRZEŚNIU? POLECACIE TEN OKRES INNYM? PODZIELCIE SIĘ SWOIMI OPINIAMI

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 90 tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. W maju wyślemy Wam jako pierwszym ekskluzywny prezent. Za darmo!