Pogoda urlop wakacje we wrześniu Dżerba (Tunezja) – jaka pogoda we wrześniu? Temperatury wody i powietrza

Dżerba (Tunezja) – jaka pogoda we wrześniu? Temperatury wody i powietrza

Dżerba (Dżarba, Djerba) to wyspa na Morzu Śródziemnym, która połączona jest ze stałym lądem groblą. Klimat jest tu bardzo przyjemny, a pogoda słoneczna przez cały rok. Od maja do października temperatury są tu już naprawdę wysokie – zwłaszcza w lipcu oraz sierpniu, kiedy średnia temperatura powietrza przekracza 30 stopni, a wody – 28 stopni. Lipiec, sierpień i wrzesień są najlepszymi miesiącami do plażowania i korzystania z dobrodziejstw słońca i ciepłego morza.

We wrześniu jest tu naprawdę bardzo, bardzo ciepło! Średnia najwyższych temperatur wynosi 31 stopni, a najniższych – 22 topnie. Słońce świeci przez 9 godzin w ciągu dnia, a woda w morzu jest nagrzana do 27 stopni. Padać może najwyżej przez dwa dni przez cały miesiąc.

Dżerba (Tunezja) – jaka pogoda we wrześniu. Temperatury wody i powietrza

ŚR. TEMPERATURA MAKSYMALNA ŚR. TEMPERATURA MINIMALNA ŚR. TEMPERATURA WODY ILOŚĆ DNI DESZCZOWYCH ILOŚĆ GODZIN SŁONECZNYCH W DNIU
31°C 22°C
27°C 2 9h


Byliście na wakacjach na Dżerbie (Tunezja) we wrześniu? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami- polecacie ten okres innym?

GZIE SPAĆ: Porównaj najtańsze noclegi na Dżerbie | Zarezerwuj hotel na Dżerbie 

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI