PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Wizzair Przegląd lotów do Budapesztu za 128, 168 i 188 zł. Również na lato

Przegląd lotów do Budapesztu za 128, 168 i 188 zł. Również na lato

baszta rybaska budapeszt

Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma. Coś nie chcą się w tym roku często pokazywać loty do kiedyś taniego Budapesztu poniżej 100 zł w dwie strony. No to nic – zebraliśmy te droższe trochę. Jednak niektóre z nich są nawet latem. To raz, a dwa – z niedzielą czy weekendem włącznie.

Ceny podane w screenach dotyczą członków klubu WDC i oczywiście lotu z małym bagażem podręcznym.

A Budapeszt to super miasto. Wciąż jednak najtańsze popularne miasto na lotniczy wypad na 2,3,4 dni. Tańsze od Pragi czy Wiednia. Według wielu – ciekawsze.

Polecamy więc nasze posty: 
Starożytni Rzymianie w Budapeszcie | Szybkie zwiedzanie Budapesztu – relacja | Okolice Budapesztu

Budapeszt-mapa-turystyczna

Jak już znajdziecie wymarzony dla siebie termin – przeszukajcie hostele w Budapeszcie w naszej porównywarce. To miasto, gdzie serio da się jeszcze dość tanio spać i to nie tylko w hostelach ale nawet niezłych hotelach, Jeden z przykładów:

hotelbudap

>> Zobacz więcej takich ofert

Loty za 128 zł

budi1

Loty za 148 zł

budi2

Loty za 168 i 188 zł (też latem)

budi3

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI