PROMOCJE Noclegi w tanich hotelach Nowy kod zniżkowy od TravelPony. Wciąż możliwa zniżka 35 dol.

Nowy kod zniżkowy od TravelPony. Wciąż możliwa zniżka 35 dol.

travelpony

To ostatni dzień funkcjonowania nowego kodu zniżkowego na noclegi w hotelach od Travelpony. Przepraszamy, że tak na ostatnią chwilę, ale byliśmy zajęci rozkładaniem na czynniki pierwsze patentów na obniżanie noclegów w Airbnb.

Tak, jak się spodziewaliśmy. Poprzednie kody wygasły, ale dziś pojawił się NOWY 😉

Kod FLASHPONY, dzięki któremu możecie obniżyć cenę noclegu o 10%. Kod ważny tylko dla 500 rezerwacji.

Kod SUMMER14, który obniża cenę noclegu o 7%. Kod będzie aktywny jeszcze tylko dziś i jutro (do 21 lipca)

Kod SHAREMORE, dzięki któremu obniżamy cenę noclegu o 8% (Działa tylko 23 i 24 lipca)

Oczywiście wciąż możecie skorzystać ze stałych promocji, które łącznie dadzą nam 35 USD zniżki na noclegi. Po pierwsze po zarejestrowaniu się z tego linku referencyjnego otrzymacie 10 USD na start. Następnie – jako dla nowych użytkowników serwisu, Travelpony da Wam 25 USD. Łącznie 35 dolarów czyli 107 zł.

Niestety nie ma już braku ograniczeń minimalnych (co owocowało darmowymi noclegami). Teraz promocja działa przy minimalnej rezerwacji 200 USD. Czyli powiedzmy 4 noclegi. Jeden macie wtedy „prawie” za darmo.
Natomiast jeśli ktoś zarejestruje się w serwisie z Waszego polecenia do „zarobionych” 35 dolarów dokładacie sobie kolejne 25. I to już jest 60 dolarów, czyli fajna zniżka

» Zarejestruj się w Travelpony z tego linka i zarób 107 zł « 

Porada: Warto też odwiedzić Rafała, który na swoim blogu tłumaczy jak rezerwować noclegi w hotelach, które są niedostępne na pierwszy rzut oka. Jeśli z jakiegoś powodu nie macie ochoty rejestrować się na Kucyku z naszego linka referencyjnego – zróbcie to u Rafała. Bo świetnie prowadzi tego bloga.

Ilość komentarzy: 3 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI