PROMOCJE Promocje kolejowe i autobusowe Nowa pula biletów w PB za 1 zł. I to na całą zimę!

Nowa pula biletów w PB za 1 zł. I to na całą zimę!

Autobus PolskiBus.com

Nowa pula biletów w polskibus.com za 1 zł (plus opłata 1 zł) I to na całą zimę. A nawet część wiosny. Widzimy terminy do 26 marca

Czerwony przewoźnik musi konkurować z PKP IC (albo właśnie, że nie) i zwraca na siebie uwagę udostępnieniem nowej puli kilkunastu tysięci biletów za 1, 5 i 10 zł na wszystkich swoich keirunkach. W cenie 1 zł widzimy sporo terminów na trasach międzynarodowych również (Do Berlina, Pragi czy Wilna). Ale sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie, więc nie zwlekajcie.

Co ciekawe sporo biletów za 1 zł można upolować na 'trudne” terminy jak Walentynki, ferie zimowe czy pierwszy dzień wiosny. Powodzenia!

Dodatkowo warto już teraz zapowiedzieć, że polskibus.com obiecuje, że już za ponad miesiąc udostępni po raz pierwszy KODY RABATOWE na niektóre przejazdy. Mają one być atrakcyjną formą obniżenia cen za przejazdy drogie, czyli te „za pięć dwunasta” lub na międzynarodowe trasy.

Przykładowe znaleziska za 1 zł:

polskibuspropozycje

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI