PROMOCJE Promocje kolejowe i autobusowe Nowość! Budapeszt na weekend za 80 zł z Krakowa

Nowość! Budapeszt na weekend za 80 zł z Krakowa

Jeśli chodzi o Budapeszt to sprawa wygląda tak: Na razie najtaniej ostatnio dolecieć tam… z Warszawy. Kiedyś było połączenie Ryanair z Krakowa, bardzo krótkie i tanie – korzystaliśmy z niego 2 razy. Niestety padło i z Krakowa obecnie najtaniej jest dostać się do stolicy Węgier autobusami. Od lat obsługuje to OrangeWays a od niedawna jest nowa pula biletów na sezon wiosna-lato 2015. Dzięki czemu można pojechać do Budapesztu za 20 euro w dwie strony. Super!

budapeszt zachod slonca

Oczywiście większość takich cen znajdziemy na terminy w środku tygodnia ale my przyjrzeliśmy się możliwościom okołoweekendowych. I są wciąż takie! Zwłaszcza z wyjazdem w piątek i powrotem w sobotę (krótko, bo tylko wieczór i pół dnia w Budapeszcie) albo z powrotem w niedzielę rano. Już dłużej

Płatność dla zalogowanych użytkowników serwisu możliwa online przy użyciu karty lub paypal.

Dla mieszkańców Śląska proponujemy również taką właśnie opcję aczkolwiek polecamy też nasz sposób bratysławski, czyli PolskiBusem.com do Bratysławy i szybka przesiadka na pociąg do Budapesztu przez Komarno i Vac.

O Budapeszcie pisaliśmy: Sposób na zwiedzanie Budapesztu w jeden dzień | Rzymskie ślady w Budapeszcie

Poniżej w screenach przykładowa tabela terminów oraz trzy rezerwacje, pokazujące weekendowe możliwości wypadu za 20 euro, czyli ok 80 zł w dwie strony.

orangeawys orangewaysbudapeszt

Ilość komentarzy: 3 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI