PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Wizzair Rewolucja w Wizzair. Też będzie przydział miejsc za dopłatą

Rewolucja w Wizzair. Też będzie przydział miejsc za dopłatą

Wizzair

Stało się. Wprowadził Ryanair, nie wytrzymał presji Wizzair i wykonuje skok na dodatkową kasę. Mowa o dodatkowo płatnym numerowanym (przydzielonym) miejscu w samolocie.

Dla niektórych to plus (np. dla tych, którzy chcą uciec od „rodzin z krzyczącymi dziećmi” – prawda?) ale dla większości oznacza to losowe przydzielenie miejsca czyli nici z „polowania na super miejsce”. Dla większości oznacza to chyba pozytyw – brak bezsensownych kolejek i ścigania się do bramek. Chociaż czy przyzwyczajenia nie pozostaną mocniejsze niż realia – zobaczymy.

Każda osoba będzie mogła za odpowiednią dopłatą zmienić swoje miejsce po rezerwacji. Z przodu w środku, do tyłu, gdziekolwiek zechce. Opłaty będą zróżnicowane.

wizzairnumerowanemiejsca

Ile będą wynosić opłaty za poszczególne miejsca? (Ceny będą zmienne)

Front Row

Upfront Seats

Front Cabin

Extra Legroom

Rear Cabin

€5 – €23

€3 – €17

€2 – €5

€5 – €23

€1 – €2.50

tagi:
Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI