PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Ryanair. Linie lotnicze Ryanair HIT! Ryanair ogłasza połączenia z Wrocławia i Krakowa na Kanary!

HIT! Ryanair ogłasza połączenia z Wrocławia i Krakowa na Kanary!

Teneryfa wyspy kanaryjskie

Rok temu wszyscy skakali w niebogłosy po ogłoszeniu nowych połączeń tanimi liniami do Lizbony, niedawno to samo w przypadku Islandii dla północy. W końcu doczekaliśmy się debiutu dla południa kraju Ryanair na linii Polska – Wyspy Kanaryjskie. Super!

To oczywiście nie ogólny debiut, bo mamy np. Norwegian z Warszawy czy Ryanair z Modlina, ale właśnie świetna alternatywa dla reszty. Tym bardziej, że z Wrocławia polecimy na Teneryfę a z Krakowa na Gran canarię lub Teneryfę. Jeśli nie mamy nic przeciwko kombinowaniu w podróży to pomiedzy tymi miastami dojedziemy autobusem a pomiędzy wyspami promem albo samolotem i mamy dwie pieczenie na jednym ogniu!

Loty startują od 04.11 z Wrocławia oraz od 06.11 z Krakowa. Czyli można planować już pierwszy długi weekend na Kanarach (Z 11 listopada w środę). Połączenia na Gran Canarię z Krakowa będą odbywać się dwa razy w tygodniu w piątek – poniedziałek. Na Teneryfę z Krakowa tak samo przy czym polecimy czwartek – wtorek. Teneryfa z Wrocławia to tylko jeden lot (tam i powrót) w środy

Geografia i różnice poszczególnych Wysp Kanaryjskich:

wyspy-kanaryjskie-mapa-którą-wybrać

PORÓWNYWARKA: Za ile są najtańsze noclegi na Kanarach?

Teneryfa w relacjach naszej czytelniczki i blogerki Kasi

Przewodnik po Gran Canarii naszego znajomego, Grześka

Ilość komentarzy: 4 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI