PROMOCJE Poszukiwanie słońca na Gran Canarii już za 299 zł.

Poszukiwanie słońca na Gran Canarii już za 299 zł.

aguimes gran canaria
fot. El coleccionista de instantes / flickr.com / CC


Dobra okazja aby w okresie zimowym złapać jeszcze trochę słońca. Miejscem w tym celu będą Wyspy Kanaryjskie, a dokładniej Gran Canaria. Dolecimy tam dzięki promocji biletów czarterowych biura podróży Rainbow Tours.

Polecamy również: Lecimy na Wyspy Kanaryjskie. Na początek Gran Canaria – kontynent w miniaturze – i jej największe atrakcje

Jako iż jest to lot czarterowy w cenę biletu jest wliczony oczywiście bagaż rejestrowany nie przekraczający łącznej masy 20 kg oraz bagaż podręczny o wymiarach 45x35x15cm. Rezerwacji lotu na Gran Canarie dokonamy na stronie biura podróży Rainbow Tours. Najlepszy znaleziony przez nas termin jest od 16.12.2016 do 23.12.2016, więc trzeba się spieszyć ;).

Dokonaj rezerwacji biletów

gran-canaria

Ilość komentarzy: 2 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • kasia says:

    Kocham wyspy kanaryjskie 🙂 Są świetne. Fuerteventura, to moja miłość absolutna, byłam rok temu, do tego bylam tez na wycieczce na lanzarote, niesamowita kultura, teraz mam zamiar wybrać się na teneryfę, bo jak widze te krajobrazy to aż by chciało sie tam być !

  • Marek says:

    A jaka z noclegami przez tydzien trzeba będzie wydać pewnie z 1500 😀

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI