PROMOCJE Promocje kolejowe i autobusowe Nowa tania linia autobusowa wchodzi do Polski!

Nowa tania linia autobusowa wchodzi do Polski!

flixbusik

Zaczyna się robić gorąco na rynku połączeń autobusowych. Niedawno rękawicę markom polskibus.com oraz Simple Express rzuciła marka Lux Express (ten sam właściciel), potem pojawiła się Polskibus Gold a teraz wschodzi do nas niemiecka linia FLIXBUS, która ma ogromną siatkę w Niemczech i Europie Środkowej. Ale dopiero teraz otwiera pierwszą w Polsce.

Chodzi o połączenie Szczecin – Berlin. Będzie odbywać się codziennie i to dziewięć razy dziennie oraz nie tylko z lotniskiem Tegel ale również z centrum miasta! Ceny biletów już od 7 euro w jedną stronę, czyli taniej niż średnia na zlikwidowanej linii PolskiegoBusa.

flizbusbilety

Oznacza to jedno – firma sprawdza rynek Polski na poważnie. To ważne, ponieważ marka czeka na ostateczne zezwolenia na uruchomienie dwóch dalekich tras w Polsce: Berlin – Kraków i Berlin – Gdańsk. Planowany debiut – pierwsza połowa 2016 roku. Ale będzie się działo!

flixbus mapa polaczen

 

tagi:
Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI