PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w KLM Super! Tanie loty z KLM do Bangkoku, niezłe do Azji Pd-Wsch

Super! Tanie loty z KLM do Bangkoku, niezłe do Azji Pd-Wsch

złota gora bangkok

Długo czekaliśmy i są. Loty poniżej 2000 zł z Polski do Tajlandii. I to sporo poniżej 2000. W dobrych cenach pojawiły się też loty na inne lotniska w tym regionie. W tym na Bali.

Promocja KLM i Airfrance trww do 15 kwietnia. Dzięki temu możemy polecieć w naprwadę konkurencyjnej cenie do stolicy Tajlandii z Warszawy lub (nowość) Krakowa. Wygodny lot z przesiadką w Amsterdamie jest w stanie zmieścić się w 20 godzinach. A nawet 18. A jedna możliwość mieści się nawet w 16 godzinach lotu z przesiadką! Obok oferty linii UIA to obecnie najlepsza oferta na loty do Tajlandii bezpośrednio z wylotemi powrotem do Polski.

Co ważne, promocja nie dotyczy tylkolotów w sezonie deszczowym. Loty dostępne są od kwietnia aż do grudnia. Zarówno na stronie jednego jak i drugiego przewoznika. klm.com oraz airfrance.pl. W chwili pisania tego posta na stronie klm z lotami do Bangkoku online było ponad 600 osób, więc można się spodziewać, że bilety będą szybko wykupywany.

wawbkkklmsc

Natomiast na flipo.pl tradycyjnie pogrupowano wszystkie dostępne terminy lotów wraz z najniższymi cenami

ZOBACZ KALENDARZ LOTÓW Z WARSZAWY

ZOBACZ KALENDARZ LOTÓW Z KRAKOWA

Ponadto warto się przyjrzeć (zwłaszcza Ci, którzy planowali ten kierunek loty do Wietnamu (Ho Szi Min) za 2092 zł i Singapuru za 2083 zł.

AKTUALIZACJA: Chodzą słuchy, że loty można kupić jeszcze taniej o 100 zł na Opodo. Cena wynosi 1719 zł. n/ie wszytkie karty jedna przechodzą. Na pewno Visa debetowa. Mastercard – raczej nie.

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 95 tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI