PROMOCJE Promocje kolejowe i autobusowe Brawo! Bilet „majówkowy” za 39zł i 45zł na całą Polskę!

Brawo! Bilet „majówkowy” za 39zł i 45zł na całą Polskę!

przewozy-regionalne-majowka-banner960x638px

To jest w sumie hit! Bilet weekendowy, który Przewozy Regionalne stosują już od jakiegoś czasu w tym roku może być ważny aż przez 5 dni. Bo majówka! I co najlepsze – ciągle w tej samej cenie!

 

Choć trudno w to uwierzyć za 39 zł lub 45 zł z biletem weekendowym, majówkowym możemy podróżować wszystkimi pociągami w Polsce, należącymi do PR. Bilet zaczyna swoją ważność od piątku 29 kwietnia od godziny 18:00 do środy 4 maja do godziny 6:00

Bilet obowiązuje – jak go reklamują: „na wszystkich trasach, od morza po góry, o dowolnych porach! Sprawdź naszą ofertę i zaplanuj Majówkę z Przewozami Regionalnymi!”. Naszym zdaniem naprawdę warto. Właściwie już drugi przejazd się Wam zwróci 🙂 Choć wiekszość połączeń dotyczy linii wewnątrz województw to Przewozy Regionalne wciąż jeżdzą dalej.

Uwaga! Są dwa rodzaje biletów: bilet turystyczny (w cenie 45 PLN) lub mini bilet turystyczny (w cenie 39 PLN). Ten pierwszy dodatkowo pozwala na korzystanie z połączeń, należących do: Arriva RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

Można pojechać zmodernizowanymi pociągami „Kamieńczyk” (Poznań – Szklarska Poręba) i „Wilczka” (Poznań – Jelenia Góra) a także innymi pociągami do Świnoujścia, Kołobrzegu, Władysławowa, Helu, Giżycka, Hajnówki, Kłodzka, Zakopanego i Krynicy-Zdroju.

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI