Uncategorized Wizz Air ogłasza 7 nowych tras z Warszawy!

Wizz Air ogłasza 7 nowych tras z Warszawy!

inscenizacja_airbusa_a321_wizz_air
Znany w całej Europie węgierski przewoźnik Wizz Air od czerwca 2017 r. rozpocznie realizowanie nowych tras z lotniska Chopina w Warszawie do aż 7 destynacji, są to min.

 • Bukareszt
 • Nicea
 • Wilno
 • Bratysława
 • Kijów
 • Lyon
 • Lamezia Terme

Loty do Bratysławy i Bukaresztu będą się odbywały w poniedziałki, środy, piątki i soboty czyli, aż cztery razy w tygodniu! Pierwsze samoloty wystartują z lotniska 30 czerwca 2017 r.

Trzy razy w tygodniu, a dokładnie we wtorki, czwartki i soboty będą odbywały się loty do Kijowa które rozpoczną się od 1 lipca 2017 r.

Loty do Lyonu będą odbywały się dwa razy w tygodniu: poniedziałki i piątki. Loty te zaczną odbywać się od 30 czerwca 2017 r.

Dwa razy w tygodniu odbywać się będą również loty do włoskiej Lamezia Terme. Dni w których loty będą się odbywać to środa i niedziela. Trasa startuje od 2 lipca 2017 r.

Loty do Nicei z lotniska w Warszawie będą realizowane w dniach: wtorki, czwartki i soboty. Do Nicei będziemy mogli polecieć również od 30 czerwca 2017 r.

Natomiast na ostatniej trasie do Wilna która startuje od 18 września 2017 r. będziemy mogli polecieć cztery razy w tygodniu: poniedziałki, środy, piątki i niedziele.

Pod spodem prezentujemy przykładowe rezerwacje na nowe trasy:

Bratysława:
warszawa-bartyslawa

Bukareszt:
warszawa-bukareszt

Kijów:
warszawa-kijow

Lyon:
warszawa-lyon

Lamezia Terme:
warszawa-lamezia

Nicea:
warszawa-nicea

Wilno:
warszawa-wilno

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Dołącz do naszego newslettera!

  Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI